Kurbads atbalsta

Hokeja klubs Kurbads

Jau kopš 1996. gada “Kurbads” hokeja komanda ir labi zināma Latvijas hokeja aprindās. Teju 20 gadu laikā ir izcīnīti neskaitāmi tituli un godalgotas vietas gan ārzemju, gan pašmāju sacensībās. No 2013. gada sezonas komanda piedalās valsts spēcīgākajā hokeja čempionātā Virslīgā, kur divos gados divreiz izcīnītas sudraba medaļas. Klubam ir tālejoši mērķi – veidot hokeja piramīdu un uzbūvēt savu ledus arēnu. Tiekšanās būt labākajiem ir filozofija, kas kopīga hokeja klubam un transporta kompānijai.

Fonds 1836

1836 ir projekts, kura ietvaros top dāvana Latvijai simtgadē - 1836 km garš ceļš apkārt Latvijas pierobežai, ko apiet, apbraukt vai aplidot. Projekta dalībnieki iepazīst un izzina Latvijas kultūrvēsturiskās vērtības, izveidos ceļošanas infrastruktūru ar naktsmītnēm, izklaides un atpūtas vietām, tādējādi veicinot cilvēku fizisko, emocionālo un garīgo labklājību, un stiprinot vienotību Latvijas iedzīvotāju starpā. 

Maršrutu plānots pabeigt līdz 2018. gadam, marķējot 1836 radīto ceļu un izveidojot arī aprakstu un praktiskus padomus par Latvijas kontūras apceļošanu. 

Bored of Borders: Slowest Way to Rio

“Bored of Borders” ceļš airu laivā no Namībijas uz Brazīliju ir stāsts par nesalaužamu gribasspēku un spēju smaidīt pat vislielāko grūtību priekšā. Kā atzina Kārlis: “Visgrūtāk bija tad, kad nespējām tikt līdz krastam, jau redzot Brazīlijas sauszemi.”

Apbrīnojam puišu spēku un drosmi izvirzīto mērķu sasniegšanā! Lai izdodas arī turpmāk!

Ikviens interesents aicināts sekot līdzi ceļotāju apvienībai Bored of Borders http://www.boredofborders.com/#!location/cwlb

Motosportists Dāvis Ivanovs

Dāvis Ivanovs ir 2014., 2015. un 2016. gada "Superkauss" motokrosa seriāla čempions MXPro klasē, Latvijas čempions 2013. gadā, bet pēdējos trīs gados ieņēma otro vietu Latvijas čempionātā. Dāvis arī vairākas reizes pārstāvējis Latvijas izlasi Nāciju motokrosa sacensībās.

 Vanagkalna slēpojums

“Kurbads” kolektīvs ar prieku piedalās dažādos aktīvās atpūtas pasākumos, tāpēc loģiska ir izvēle atbalstīt tautas slēpojumu Vecpiebalgā. Slēpošanas festivālu 2015. gadā sāka organizēt kompānijas biznesa partneris Raimonds Dombrovskis, kuram ir izdevies radīt plašu atsaucību sabiedrībā, veicinot veselīgu dzīvesveidu. Šogad festivāls norisnāsies 18. februārī.

 A to B rollerski

A to B rollerski ir mūsu sadarbības partnera un drauga Raimonda Dombrovska unikālais ceļojums pāri Ziemeļamerikas kontinentam no Inuvik robežas Kanādā uz Baja Meksikā, 90 dienu laikā ar rollerslēpēm veicot 4200 jūdzes (6759km). Ir saglabājusies aizraujoša video liecība par šo piedzīvojumu. Tas ir dokumentāls stāsts par cilvēku, kurš grūtību priekšā neapstājas, bet tiecās uz mērķi, izzinot sevi un apkārtējo pasauli. Tas ir stāsts par jebkuru no mums - par mūsu tieksmi pēc brīvības un piedzīvojumiem.